Wesele

Zastanawiasz się co kupić w prezencie ślubnym? Jedna z cięższych decyzji z którymi borykają się goście Państwa Młodych! Nie martwcie się, na pewno znajdziesz tutaj ciekawy prezent również dla siebie!

„Istotą dawania prezentów jest radość z ich otrzymywania”. Pamiętajmy, aby pomyśleć zarówno o przyjacielu/ przyjaciółce jak i drugiej połówce, tak aby oboje byli zadowoleni z podarunku. Warto pamiętać, że cieszy się nie tylko obdarowywany, ale także obdarowujący, gdyż podwójną radość daje dawanie prezentów.

Najpierw zastanówcie się nad życzeniami, co chcecie przekazać poprzez swój dar, powspominajcie.. może moment podczas poznania, wspólnie spędzone Święta czy wakacje, aby prezent był nie tylko użyteczny, ale również Parze Młodych miło kojarzył, wtedy będzie miał o wiele większą wartość 🙂   Natomiast jeśli nie przychodzi wam nic takiego do głowy, warto pomyśleć nad tym,czy nie słyszeliście by „przydało się coś do nowego mieszkania” lub „chcieli sobie coś kupić, lecz było zbyt drogie, ze względu na przedślubne wydatki”

tumblr_m4vjaiVK1z1qf4k86o1_500

Jest wiele pomysłów, a oto niektóre z nich:

  • Miło jest napić się rano z małżonkiem kawy, taki komplet – filiżankę i spodeczek po sztuce dla niej i dla męża – np. firmy rosenthal, będą pięknym, użytecznym i eleganckim podarunkiem, na pewno się spodobają.
  • Szlafroki z jedwabiu, przyjemne dla ciała, gustowne, szykowne i eleganckie, któż nie lubi takich prezentów? 🙂
  • Ozdobne albumy na zdjęcia – szczególnie przydatne na zdjęcia z wesela i ślubu, jeśli macie wspólne zdjęcia z wcześniejszych czasów, na pewno będą mile widziane, wręcz wskazane w albumie, można również zamieścić na karcie dodanej z tyłu życzenia, dedykację lub wiersz.
  • Ciekawa, bądź zabawna książka na której również możemy dodać dedykację.
  •  Narzuta na łóżko, zawsze się przydaje w sypialni, często są niezwykle piękne, zdobione w ciekawe wzory, niekiedy orientalne, ale pamiętajmy przy wyborze, aby pasowała nie tylko do gustu, ale też wnętrza pomieszczenia i kolorystyki. Skoro ma spełniać funkcję użytkową, powinno pasować do mieszkania.
  • Rękodzieło, coś ciekawego, niezwykłego i intrygującego zarazem, do postawienia w pokoju dziennym, aby zawsze mogli nacieszyć oczy.
  • Drzewko bonsai, będzie symbolem, w jaki postrzegasz ich związek. Ze względu na to, iż rośnie w pośród wysokich skał, w ciężkich dla rośliny warunkach, ma mocne i silne korzenie, jest bardzo wytrzymałe. Choć wydaje się delikatne i nieduże jest jedyne w swoim rodzaju, po prostu piękne w swej niezwykłości. Dzięki temu okażecie szacunek dla związku oraz ich rozkwitającej miłości.

 

Życzę, Wam aby wasze zakupy cieszyły Was podczas poszukiwań oraz były pociechą dla Pary Młodej! Powodzenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>