Świąteczne prezenty 2015 – dla dzieciaczków!!

Wszędzie mnóstwo zabawek!!

Pamiętajmy, że u dzieci, szczególnie tych młodszych – ważne jest, aby zabawka była ciekawa i zachęcała malucha do ruchu. Dla nich nie jest ważne czy zabawka jest droga, znanej firmy, ale czy jest interesująca i potrafi skutecznie zająć na wiele godzin!

Jak mądrze wybierać zabawki dla dzieci?

Drodzy rodzice, wujkowie, ciocie i dziadkowie – chcąc zapewnić swoim pociechom to, co najlepsze, wybierajcie zabawki bezpieczne i rozwijające a jednocześnie, kreatywne, pobudzające zarówno wyobraźnię jak też umysł.

pol_pl_Szachy-Buiten-Speel-XL-31389_2

Ciekawe, kolorowe i oryginalne zabawki dla dziewczynek i dla chłopców. Zabawki edukacyjne i zabawki kreatywne, które bawią, uczą, zaspokajają ciekawość otaczającego świata, stymulują do działania, rozwijają kreatywność, fantazję i pomysłowość.

pol_pl_ZESTAW-DO-GRY-3w1-GUTS-KOSZ-DARTS-BOX-CBB410-86977_1

pol_pl_KREGLE-NEOPRENOWE-SCHILDKROT-SKITTLE-SET-970129-87536_1pol_pl_ZESTAW-RAKIETEK-DO-GRY-PLAZOWEJ-SHILDKROT-BEACH-BALL-970108-85499_1

Powinny zaspokajać emocjonalne potrzeby małego człowieka, a także pomagają rozwijać koncentrację i zdolności manualne. Co więcej, kreatywne zabawki pomagają także zacieśniać więzi między dzieckiem, a rodzicami, gdyż często wymagają wspólnej zabawy jak np.gry planszowepol_pl_Grzybobranie-board-game-12231_3 Ważne jest również ciekawe wzornictwo, miła dla oka kolorystyka oraz trwałość i bezpieczeństwo!

pol_pl_-Berg-Moov-Education-activity-set-23969_1

Zestaw materiałów dydaktycznych przeznaczonych do łatwiejszego zrozumienia tego, jak najlepiej konstruować przedmioty z elementów MOOV, dzięki którym można dowiedzieć się więcej o technikach składania pojazdów, katapult, mostów zwodzonych czy też innego rodzaju konstrukcjach z części MOOV.

pol_pl_ZESTAW-DO-GRY-W-RINGO-LUCIO-LONDERO-RING-TOSS-42042-87561_1

Zdrowa rywalizacja? Dlaczego nie! Ringo stwarza świetną okazję do spędzania wspólnego czasu z bliskimi oraz motywowania w dążeniu do celu!!

pol_pl_Wieza-Jenga-XL-Buiten-Speel-31405_1

Mega wieża z drewna przeznaczona do zabawy na świeżym powietrzu. Będzie stanowiła wyzwanie dla fizycznej i psychicznej sprawności.

Niedługo kolejne propozycje prezentów oraz dekoracji świątecznych! Czekam na Wasze opinie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>