Sportowe prezenty na Dzień Chłopaka – zainspiruj się naszymi pomysłami! Cz.I

Dzień Chłopaka już za chwilę, zatem to ostatni moment, by poszukać odpowiedniego prezentu. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali sportowej listy, na której znalazło się kilka przedmiotów idealnie nadających się na prezent. I choć część z nich wybieraliśmy z myślą o miłośnikach sportu lub ogólnie pojmowanej aktywności fizycznej, to równie dobrze sprawdzą się także wtedy, gdy obdarowany mężczyzna nieszczególnie interesuje się sportem. Kto wie, może Twój prezent zainspiruje go do rozwinięcia swoich zainteresowań lub sprawi, że odkryje w sobie nową pasję? Tak czy inaczej, poniżej znajdziecie listę sprawdzonych prezentów na Dzień Chłopaka – gwarantujemy, że każdy obdarowany mężczyzna będzie zachwycony.

  1. Opaska sportowa lub smartwatch

To fajny gadżet, który doceni każdy miłośnik nowoczesnych technologii i elektroniki. Opaski sportowe (smart bandy) i smartwatche poza podstawowymi funkcjami, takimi jak liczenie kroków, mierzenia pokonanego dystansu czy spalanych kalorii, potrafią także monitorować sen, mierzyć tętno czy umożliwiają sterowanie połączeniami lub muzyką. Większość z nich posiada także dedykowane aplikacje, w których można znaleźć podsumowanie tygodnia, miesiąca oraz ich porównanie z wynikami innych użytkowników. I nawet jeśli obdarowywany mężczyzna nie należy do wielkich pasjonatów sportu, to sportowy smartwatch lub smartband będzie pełnił po prostu swoją podstawową funkcję- stylowego i designerskiego zegarka. Jeśli jednak jest jedną z tych osób, które chciałby zacząć robić coś ze sobą, ale ciągle brakuje im motywacji – smartwatche i smartbandy to opcja, która zadziała jak wyrzut sumienia – powiadomienia o braku aktywności z pewnością pomogą mu ruszyć się z kanapy. Oba gadżety bez wątpienia doskonale sprawdzą się także jako prezent dla osób aktywnych fizycznie – umożliwią monitorowanie trasy, postępów, reakcji organizmu i czasu, dzięki czemu trening będzie bardziej efektywny. Większość z nich jest odporna na kurz, zabrudzenia, wodę czy uderzenia, świetnie zatem sprawdzą się także jako gadżet dla miłośników sportów ekstremalnych.

  • Słuchawki

Zdecydowana większość miłośników aktywności fizycznej woli ją uprawiać przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Muzyka nakręca do działania, pozwala skupić się na wykonywanym treningu i sprawia, że staje się on o wiele bardziej przyjemny. Jednak nic tak nie irytuje jak wiecznie majtające się wszędzie kable od słuchawek i wyrywanie ich z gniazda telefonu czy mp3. Dlatego jeśli szukasz idealnego prezentu na Dzień Chłopaka, to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth są idealnym rozwiązaniem. Łączą się z telefonem z pomocą wspomnianego już Bluetootha, dzięki czemu nie potrzebują żadnych irytujących kabli. Brak kabli to z kolei brak konieczności rozplątywania ich przed każdym użyciem, brak przypadkowego zerwania, brak trzasków wynikających ze źle włożonej wtyczki, słowem – same plusy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>