Komunia

Pierwsza Komunia Święta, prezenty dla dzieci, listy i życzenia, na których numerem jeden jest rower, to często pierwszy prawie „dorosłym” pojazd dla młodego człowieka. Rower zapewnia wolność i rozrywkę, wiele dzieci z pewnością będzie zachwyconych.  Przed zakupem dwukołowca na prezent komunijny podpytajmy jakie oczekiwania ma dziecko. Kolor, rodzaj – dla dziewczynek popularne są typy rowerków miejskich, czyli tzw. Holender – dostępne z doczepianymi koszyczkami, siodełkami w fantazyjne wzory, najczęściej w przyjemnych, jasnych, pastelowych kolorach.  Chłopcy natomiast częściej interesują się góralami, cruiserami lub rowerami typu BMX, różnią się od damskich wersji – konstrukcją ramy oraz kolorem, chłopięce wersje są ciemniejsze, mają bardziej ekspresyjne, żywe kolory, często pomieszane z ciemnym granatem bądź czernią.

Jeśli dziecko, które macie zamiar obdarować z okazji Pierwszej Komunii Świętej, nie ma jeszcze roweru, lub właśnie wyrasta z modelu, w którego posiadaniu jest, to idealny moment na obdarowanie nowiutkim modelem!

pol_pl_Rower-mlodziezowy-Le-Grand-Pave-Jr-83173_1

pol_pl_Rower-mlodziezowy-Le-Grand-Bowman-Jr-83168_1

pol_pl_Rower-mlodziezowy-Kellys-Maggie-24-2015-59574_2pol_pl_Rower-mlodziezowy-GT-Aggressor-20-2016-121119_2

 

Równie „odjazdowym” prezentem, jednak tańszym, więc idealnym dla osoby z mniejszym budżetem będą rolki!! Zachęcają dziecko do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ćwiczą koordynacje i równowagę. Szczególnie ważne cechy podczas dorastania i kształtowania mięśni młodego człowieka, dodatkowo dla energicznego dziecka będzie dobrą formą rozrywki i spożytkowania energii! Pamiętajmy również o tym, że warto zakupić rolki, które można regulować (pierwsze zdjęcie) lub takie, które będą miały kilka funkcji jak. łyżworolki. Rolki z opcją regulacji są szczególnie użyteczne przy szybko rosnących chłopcach, dziewczynki na ogół nieco wolniej rosną dlatego łatwiej im dobrać rolki, nawet o rozmiar czy dwa większe za to z możliwością użytkowania cały rok np. jako łyżwo-rolki.

pol_pl_Rolki-regulowane-Axer-Sport-Dynamic-A2736-22406_1 pol_pl_Rolki-Worker-Jules-79218_1

 

Dziecko lubi gadżety i lekkoatletykę? Kup zegarek lub pulsometr!

Lekkie, eleganckie i wygodne oferują informacje w czasie rzeczywistym oraz pełnią analizę wydajności. Urządzenia można personalizować przez tworzenie planów treningowych, własnych ekranów i dokonywania wszechstronnych ustawień. Umożliwiają zapisywanie prędkości, odległości, kadencji biegu, trasy i wysokości GPS. Zawsze wskaże drogę, będzie idealnym gadżetem z funkcjami, który pozazdrości nawet niejeden dorosły!

pol_pl_Pulsometr-Suunto-Quest-Blue-35291_3 pol_pm_Zegarek-Fitness-Suunto-M2-Fuchsia-35299_3

 

Trampolina? Czemu nie! Wystarczy miejsce do rozstawienia i ładna pogoda! Zachwyt dziecka gwarantowany, nawet nie jednego dziecka.. może skakać z przyjaciółmi lub rodziną, to świetna forma rozrywki dla całej familii 🙂

pol_pm_Trampolina-InSPORTline-140-cm-1410_1pol_pm_Helikopter-patrolowy-Jamara-District--27124_2

pol_pm_ELEKTRONICZNA-TARCZA-DO-GRY-DLA-8-OSOB-43304-84156_1

Inna forma rozrywki? Wystarczy się zastanowić, jeden chłopiec ucieszy się z elektronicznej tarczy do lotek, inny zaś będzie wolał złożyć własnoręcznie latający helikopter. Dziewczynka może natomiast marzyć o przygodowej grze planszowej lub o kolorowym nowym plecaku lub pięknym komplecie baletek. Wszystko zależy od temperamentu i zainteresowań dziecka. Warto w tej kwestii podpytać rodziców dziecka lub samo dziecko – jednak pamiętajmy, że element niespodzianki i zaskoczenia daje o wiele więcej frajdy!!

Powodzenia!! 🙂