Dzień Matki? Poznaj nasze sprawdzone pomysły! Cz.I

Maj rozpoczął się zupełnie niepostrzeżenie – sytuacja na świecie spowodowała, że czas zaczął pędzić jak szalony, a wszystko inne zeszło na dalszy plan. Jeśli zatem tak jak my jesteście zaskoczeni faktem, mamy jeszcze jedną informację- za 3 tygodnie Dzień Matki! To święto, o którym nie wypada zapominać – okazja do kupienia ukochanej mamie idealnego prezentu nie zdarza się bowiem często. I choć można ją obdarować prezentem także bez wyraźnego powodu, to Dzień Matki zdecydowanie należy do tych wyjątkowych. A ponieważ macie jeszcze chwilę, by znaleźć idealny prezent dla swojej mamy, przygotowaliśmy dla Was listę kilku sprawdzonych upominków, które z pewnością przypadną jej do gustu.

Praktyczny gadżet

Mamy mają to do siebie, że ponad wszystko cenią praktyczność i wielozadaniowość, stanowczo odradzamy jednak kupowanie żelazka, suszarki na pranie czy innego domowego gadżetu. Nasz typ to skórzany portfel, z dużą ilością przegródek, saszetek i obowiązkowym miejscem na zdjęcia. Możesz także pójść o krok dalej i zdecydować się na komplet skórzanej galanterii w jej ulubionym kolorze. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie elementy wybranego przez Ciebie zestawu są ze sobą spójne i do siebie pasują. Ciekawą opcją jest także eleganckie etui na telefon. Nie od dziś wiadomo bowiem, że telefony mają nieznośną skłonność do spadania i roztrzaskiwania się w najmniej spodziewanych momentach – porządne etui skutecznie ochroni je przed skutkami takich upadków. Etui na telefon to rozwiązanie, które pozwoli także zabezpieczyć telefon przez zgubnym działaniem kluczy czy innych rysujących rzeczy, od których aż roi się w każdej damskiej torebce. A skoro już jesteśmy przy kluczach – i one potrafią nieźle namieszać, gubiąc się w czeluściach damskiej torebki – praktycznym pomysłem na prezent może zatem okazać się stylowe i eleganckie etui na klucze. 

Biżuteria

Biżuteria to opcja, która zawsze się sprawdza – nie ma chyba okazji, podczas której podarowanie takiego prezentu okazałoby się niewypałem. Jednak w kupnie biżuterii jako prezentu tkwi pewien haczyk – jej odpowiedni wybór wymaga powiem pewnej spostrzegawczości. Warto sięgnąć głębiej pamięcią i przypomnieć sobie, jaki typ i rodzaj biżuterii nosi Twoja mama. Być Mozę jest wielką miłośniczką złota, a może zdecydowanie woli srebro? Lubi wyróżniać się z tłumu i zwracać uwagę za pomocą dużych i rzucających się w oczy błyskotek, czy preferuje raczej delikatne i subtelne ozdoby? A może, przekornie, masz ochotę podarować jej coś w zupełnie odmiennym stylu, coś co będzie jej zawsze o Tobie przypominać? Nie wahaj się. Nawet jeśli będzie wkładała tę rzecz tylko na wyjątkowe okazje, to zawsze będzie to robiła z myślą o Tobie. Jeśli jednak szukasz biżuterii na prezent i nie do końca jesteś w stanie określić jaki jej typ lubi Twoja mama, postaw na bezpieczny pewniak – elegancka, klasyczna i delikatna biżuteria z białego złota to strzał w 10!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>