Dzień dziecka

Zapewne wszyscy dobrze znamy datę 1-go czerwca, zarówno dzieci nie potrafią zapomnieć o tym ważnym dla nich dniu, jak i nie dają zapomnieć ukochanym rodzicom. Dzieci często cieszą się na ten dzień na długo przed nim, bywa tak, że jest to tydzień, czasami nawet dwa. Jeśli chcemy aby był to wyjątkowy dzień dla naszych pociech, spędźmy z nimi dzień, pójdźmy do wesołego miasteczka, do parku lub innego miejsca z dziecięcych fantazji. Prezent powinien być dodatkiem, „wisienką na torcie” – jednak zawsze rodzice zastanawiają się co kupić.. nie przejmujcie się, choć jest niezwykle duży wybór, chętnie pomożemy, nie zapominając również o starszych dzieciach!

  • Nie ważne czy mniejszy chłopiec czy dorosły mężczyzna, wszyscy uwielbiają gokarty! To jedna z tych uniwersalnych propozycji, która sprawdza się prawie zawsze.
  • Dla młodszych dzieci dzień w parku przygód lub w parku linowym, naukę jazdy konnej lub lot w tunelu aerodynamicznym – świetna propozycja aby wspólnie, miło, a co również ważne aktywnie spędzić czas.
  • Dla spokojniejszych dzieci ciekawą alternatywą będzie dziecięcy spektakl teatralny, zajęcia plastyczne lub ceramiczne, może to być również wyjście do kina na piękną bajkę lub zabranie dziecka w miejsce gdzie trzeba w ciągu 45 min znaleźć wyjście z zamkniętego pokoju dzięki rebusom i zagadkom.
  • Ciekawą propozycją dla małych łasuchów są również warsztaty robienia cukierków i czekoladek
  • Dla najmłodszych maluchów i ich mam polecamy rodzinne zajęcia Jogi bądź Zumby, na których można aktywnie spędzić trochę czasu ze swoim maleństwem 🙂

Prezenty, prezenty.. Dzieci uwielbiają hulajnogi, deskorolki, piłki do gry w nogę, bądź kosza, często też potrzebują akcesoria do swoich ukochanych rowerków jak: super nowoczesne światełka, nowy koszyk czy piękne rękawiczki. Wszystkie sprzęty znaleźć można na stronie sklepu Perfect Sport, posiadają niezwykle duży wybór wszelkiego zaopatrzenia sportowego dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, warto zajrzeć! Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>