Już wkrótce Dzień Chłopaka — 30 września!!

Drogie Panie, pełna mobilizacja! Już niedługo, za niespełna 13 dni święto Waszych ukochanych chłopaków :) Przypominamy o tym ważnym święcie, by żaden pan nie został pominięty.

Macie jeszcze chwile na to, aby zastanowić się i wybrać prezent na Dzień Chłopaka. Pamiętajcie, że najlepiej sprawdzają się prezenty dopasowane do osoby. Warto więc zawczasu podpytać panów, czym się interesują, w jaki sposób się relaksują, jak lubią spędzać wolny czas. Nie czekajcie do ostatniej chwili, jeśli chcecie zamówić swoim wybrankom jakiś miły prezent, poszukajcie już dziś, zastanówcie się, przecież nie chcecie czekać do ostatniej chwili na kuriera w drzwiach! :)

Jeżeli Twój chłopak lubi sport, elektronike lub jest zapalonym fanem ciekawych akcesorii – masz ułatwione zadanie.

Jedna z propozycji to zegarek Stoper Sigma Topline SC 6.12pol_pm_Stoper-Sigma-Topline-SC-6-12-29202_1

Z nowym stoperem, będzie mógł sprawdzić czas okrążenia za pomocą
jednego kliknięcia. SC 6.12 zapisuje czas treningu z dokładnością do jednej setnej sekundy, liczy do 99 okrążeń i ma sportowy design, który świetnie wygląda. Oprócz stopera posiada pamięć z ostatnich 7 sesji treningowych, podświetlenie, budzik, potrafi łatwo pokazać wskaźnik najlepszego okrążenia i jest wodoodporny!

 

Jeśli jednak twój facet woli boks, może warto pomyśleć nad rękawicami bokserskimi lub ciekawymi spodenkami?

pol_pm_Rekawice-bokserskie-Kango-PU-czarne-gwarancja-zadowolenia-13682_2

Rękawice bokserskie Kango PU

Zostały wykonane z wytrzymałego poliuretanu dzięki czemu długo zachowują swoje właściwości ochronne, dodatkowo wyposażone w szeroki pas zapinany na rzep stabilizujący pracę rąk chroniąc nadgarstek przed kontuzjami, posiadają system wentylacji zapobiegający poceniu, podnosząc tym samym komfort użytkowania i trenowania.

 

Chłopcy to chłopcy, nie każdy jest aktywnym fanem sportu, ale każdy lubi mieć swoje zabawki :) Warto się zastanowić również nad innym pomysłem.. może:

Elektroniczna tarcza Dart DC-88

pol_pm_Tarcza-elektroniczna-Dart-DC-88-9258_1Posiada 20 gier i 153 warianty w grach, automatyczną punktację, regulację głośności oraz efekty dźwiękowe i syntezator mowy, dodatkowo zegar na wyświetlaczu.

a może Force Ball?

pol_pm_Force-Ball-pomaranczowy-gwarancja-zadowolenia-13948_1FORCE BALL to przyrząd do ćwiczeń wykorzystujący siłę odśrodkową, którym wzmocnisz: nadgarstki i palce, przedramiona, bicepsy oraz tricepsy. Świetna sprawa nie tylko dla typu sportowców, ale też facetów którzy lubią wyzwania i chcą wzmocnić swoje mięśnie. Wewnątrz piłki Force Ball znajduje się rotor, który poprzez okrężne ruchy zostaje wprowadzony w dwa rodzaje obrotów: wokół własnej osi oraz po okręgu wewnątrz obudowy. W wyniku prędkości obrotowej oraz siły bezwładności praca rotora staje się coraz stabilniejsza, a siła odśrodkowa spowodowana coraz większymi obrotami, może sięgnąć wartość do 100 razy większą od jego wagi.

Te gadżety i wiele innych znajdziecie TUTAJ. Gorąco polecam zapoznać się z ofertą sklepu i życzę, aby każda z Pań znalazła jakiś miły drobiazg dla swojego ukochanego :) Udanych zakupów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>