4 października odbędzie się Międzynarodowy Dzień Zwierząt!

Już za dwa dni odbędzie się Międzynarodowy Dzień Zwierząt, pamiętajmy również o naszych najukochańszych pupilach! Warto pamiętać o nich nie tylko w ten dzień, jednakże – skoro My mamy swoje święta, dlaczego nie obchodzić również tego?              W tym roku przypada to na sobotę, warto pomyśleć o tym, aby zabrać zwierzę do parku, rozpieścić nieco bardziej niż zwykle, niech poczuje, że jest dla nas wyjątkowe, że pamiętamy o nim :) One kochają nas bezwarunkowo, obdarzmy je tą samą miłością!

Jeśli nie macie zwierzaka, może znajomy pracuje w ten dzień i nie może zająć się swoim podopiecznym? ..a może spacer z wdzięcznym psiakiem ze schroniska?                            W schroniskach znajduje się wiele zwierząt, które rozpaczliwie potrzebuje miłego spaceru, ciepłej ręki do pogłaskania, będą niezmiernie szczęśliwe i wdzięczne, jeśli zechcecie poświęcić im choćby godzinę czy dwie. Okażmy miłość, zrozumienie, niech wiedzą, że nie są same w ten dzień!

pol_pm_PILECZKA-JEZYK-AXER-SPORT--36605_1Porzucaj psu w parku!

Zabierz na pasjonującą wycieczkę ! :)

pol_pm_Kamizelka-asekur-dla-psa-Crewsaver-Pet-Float-2370-M-47785_1Kamizelka asekuracyjna dla psa Crewsaver Pet Float 2370-M                       Przeznaczona dla większości ras psów i kotów. Wypełniona miękką pianką zapewnia zwierzęciu bezpieczeństwo i komfort, a system regulacji umożliwia łatwe i szybkie założenie oraz dopasowanie. Posiada zintegrowany uchwyt, kółko do smyczy i zamykaną kieszeń.

Często w weekendy organizowane są w parkach akcje dla zwierząt np. ćwiczenia z psem, nauka jak postępować z psami aby bezpiecznie i miło spędzić czas. Zachęcam do odwiedzania strony !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>